Nabídka


Požadujete-li grafický návrh, statické stránky či rozvinutější web využívající databázi, vyjdeme Vám vstříc.

Při vytváření stránek klademe důraz především na validní kód (dodržující stanovené standardy pro psaní kódu), maximální přístupnost (s tím související podporu textové verze), flexibilitu a přehlednost. Projekty vyvíjíme v technologii ASP.NET.

Jak probíhá postup při vytváření?

Nejprve je důležité dobře promyslet rozložení webu, jeho využití a také specifikovat požadované webové části (pokud je budete chtít). Pak navrhneme design dle Vašeho přání a po vzájemné dohodě detailů a Vašem schválení můžeme začít psát kód.

Délka doby psaní kódu záleží především na tom, kolik a které komponenty pro web použijeme a také na komplexnosti vzhledu. Během psaní kódu a ještě i na závěr testujeme stránky v různých internetových prohlížečích při různých rozlišení monitoru.

Jakmile jsou stránky hotové a připraveny k předání, můžeme Vám v případě zájmu zdarma zaregistrovat doménu a objednat hosting (cenu za doménu a hosting určuje provozovatel), web zprovozníme a zaregistrujeme do českých katalogů.

Tím ale pro nás závazek samozřejmě nekončí a jsme připraveni Vám kdykoli pomoci, zodpovědět otázky, případně zpracovat dodatečné požadavky nebo provést změny.

Nabízené služby

Grafický návrh

Máte-li zájem, vypracujeme třeba jen grafický návrh stránek. Snažíme se o příjemný, jednoduchý a přehledný design, ať už se jedná o vzhled klasický, elegantní, moderní nebo třeba veselý pro děti.

Příklady grafických návhů:

Mám zájem o grafický návrh

Program "Simple" (statické stránky)

Zhotovíme jednorázově statické stránky za cenu odpovídající náročnosti obsahu a samozřejmě s možností pozdější editace.

Příklady statických stránek:

Mám zájem o program Simple

Program "Dynamic" (dynamické stránky)

Nabízíme vytvoření dynamických stránek, které využívají databázi, editace obsahu probíhá přímo na webu, budete mít možnost použít schvalovací systém, role, obrázkovou galerii, vyhledávání, návštěvní knihu, e-mailový formulář, newsletter či RSS. Využití jednotlivých modulů pro stránky je samozřejmě možné zkombinovat individuálně dle konkrétních potřeb zákazníka.

Příklady dynamických stránek:

Mám zájem o program Dynamic